Ανακοινώσεις - Νέα του Σχολείου Δράσεις - Εκδηλώσεις - Δραστηριότητες Σχολική Κοινότητα

Ο Σύλλογος διδασκόντων του 11ου Δημοτικού σχολείου Τρικάλων έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα.

Με εκλεκτούς μεζέδες στα «Μεζεδοκαμώματα» στα μανάβικα, έκοψε την πίτα του για το 2024,  ο Σύλλογος διδασκόντων του 11ου Δημοτικού σχολείου Τρικάλων.

Η διεύθυνση του σχολείου και το εκπαιδευτικό προσωπικό άφησαν για λίγο στην άκρη τις σχολικές αίθουσες, τα μαθήμτα και τις σχολικές δράσεις, περνώντας όμορφες χαλαρές στιγμές, με ευχές για δημιουργική νέα χρονιά και απολαμβάνοντας την εξαιρετική κουζίνα του καταστήματος, την περιποίηση του ιδιοκτήτη Παναγιώτη Κορομπλή. Το «φλουρί» της πεντανόστιμης και εξαιρετικής βασιλόπιτας του καταστήματος – ζαχαροπλαστείου «Γιαννής», κέρδισε η Δασκάλα Κα Μπαλάφα Ευαγγελία – Β1 τάξης. Της ευχόμαστε ότι καλύτερο.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ & Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ του 11ου ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ