Α΄ ΤΑΞΗ Ανακοινώσεις - Νέα του Σχολείου Γενικά Δ΄ ΤΑΞΗ Έντυπα Φυσική & Αθλητική Αγωγή

Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή

Αφορά τους μαθητές των τάξεων: Πρώτης – [Α΄] και Τετάρτης – [Δ΄] και που δεν έχουν προσκομίσει το ΑΔΥΜ στο σχολείο.

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με τη νομοθεσία λειτουργίας των δημόσιων δημοτικών σχολείων που αφορά το ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ, οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητριών/τών που πρόκειται να φοιτήσουν: στην πρώτη – Α΄ τάξη και στην Τετάρτη – Δ΄ – τάξη κατά σχολικό έτος 2023-2024 θα πρέπει να το προσκομίσουν στο Σχολείο – αν δεν το έχουν ήδη προσκομίσει, με την έναρξη του διδακτικού έτους, τον Σεπτέμβριο 2023. Το ΑΔΥΜ θα το βρείτε στα Έντυπα – Έντυπα γενικής χρήσης , στην ιστοσελίδα του Σχολείου και μπορείτε να το κάνετε λήψη.